Aerografit - studio stworzone z pasji


Pasja, doświadczenie i umiejętności - wszystko to szlifowane i nabywane przez lata pozwala nam na wyjątkowe i nieszablonowe podejście. Oprócz samych szeroko pojętych umiejętności artystycznych i kreatywności wyróżnia nas także odpowiednie obycie i doświadczenie techniczne w kwestiach związanych z przygotowaniem poszczególnych powierzchnii i lakiernictwem. Stawiamy w głównej mierze na jakość i profesjonalizm. Dbamy o to, aby nasze usługi charakteryzowało przede wszystkim dobre wykonanie. Używamy sprawdzonych materiałów bardzo dobrej jakości, a w naszym studio nie ma miejsca na półśrodki ani tanie specyfiki w sprayach. Dbamy o swoją markę i renomę. To w głównej mierze sprawia, że klienci wybierają właśnie Aerografit Studio.


Aerograf

Aerograf - czyli artystyczne malowanie metodą natryskową
Naszą główną specjalizacją jest artystyczne malowanie aerografem. Bazujemy na ponad 8-letnim doświadczeniu w technice airbrush. Niegdyś było to hobby. Dziś prawdziwa pasja i spełnione marzenia - nie tylko nasze. Cechuje nas wszechstronność - nie ogranicza nas wielkość ani rodzaj powierzchni. Z pomocą aerografu zdobimy zarówno kaski, motocykle, samochody, ściany, karuzele, autodromy jak i inne nietypowe powierzchnie. Dbamy przy tym nie tylko o sam wyraz artystyczny ale także o sprawy fundamentalne (techniczne) takiej jak odpowiednie przygotowanie powierzchnii pod grafikę oraz jej odpowiednie zabezpieczenie.

ZOBACZ: Galeria realizacji malowanych aerografem


Lakiernictwo

Elementy lakiernictwa - nieodzowny element naszego przedsięwzięcia
Jak wiadomo żaden budynek nie może obejść się bez fundamentów (przynajmniej na dłuższą metę). Tak samo fundamentalną częścią i jednocześnie dopełnieniem dobrze wykonanego malowania aerografem są kwestie związane z lakiernictwem. Malowanie aerografem na takich powierzchniach jak karoserie samochodów, motocykle oraz kaski w 99,9% przypadków wiąże się także z koniecznością specjalistycznego i nie byle jakiego ich przygotowania. Od tego w ogromnej mierze zależy końcowy efekt, jego jakość i przede wszystkim trwałość. W tym celu także stawiamy na profesjonalizm, używamy sprawdzonych materiałów z górnych półek. Nie używamy żadnych niskobudżetowych specyfików w spray'u, nie stosujemy półśrodków, nie możemy sobie pozwolić na drogi na skróty. Kładziemy duży nacisk na kwestie techniczne, także te związane z docelowym użytkowaniem malowanego przedmiotu. Posiadamy w tym celu bogate doświadczenie w temacie lakiernictwa - nawet dłuższe niż w malowaniu aerografem. Znamy specyfikę tego zawodu i wszystkie prace z tym związane wykonujemy osobiście co daje nam najwyższą kontrolę nad jakością.


Rysunek

Talent artystyczny i kreatywność - bo wszystko się zaczęło od ołówka
Jak wiadomo wszystko musiało mieć kiedyś swój początek. Podobnie w moim przypadku umiejętności nie wzięły się z nikąd, a były zdobywane od najmłodszych lat. Zanim w moje ręce trafił aerograf, to tradycyjny ołówek pozwalał mi szlifować coś co zwykle nazywane jest talentem artystycznym czy zdolnościami plastycznymi. Nie skończyłem żadnego kierunku ASP z tym związanego (co nawet może stanowić zaletę, gdyż nikt nigdy nie narzucał swojego konkretnego i nie rzadko wąskiego schematu tworzenia) i od zawsze byłem tak zwanym "samoukiem". Kilka prac wykonanych ołówkiem można obejrzeć w galerii rysunków, z czego większość stanowią portrety - uważane przez większość ludzi za odmianę sztuki najbardziej surową i niewybaczalną dla błędów. Był to dla mnie dobry przedstart do sztuki tworzenia.

ZOBACZ: Galeria rysunków wykonanych ołówkiem


Grafika komputerowa 2D - czyli kreatywność po raz drugi
Grafika cyfrowa również nie jest nam obca i też w dużym stopniu kształtowała naszą kreatowność. Począwszy od grafiki rastrowej, fotomontaży, obróbki zdjęć, projektowania grafiki na strony WWW, a skończywszy na tworzeniu grafiki wektorowej jesteśmy w stanie wspomóc się przy wyborze i projektowaniu odpowiedniego wzoru, który docelowo ma znaleźć się na odpowiednich elementach. Bo nierzadko odpowiedni pomysł musi najpierw znaleźć swoje źródło w postaci wstępnego poglądowego projektu.


Doświadczenie w branży reklamowej - kreatywność po raz trzeci
Jesteśmy w stanie doradzić co naszym zdaniem dobrze się sprawdzi jako nośnik reklamy, co odpowiednio przyciągnie wzrok oraz co wywoła takie wrażenie jakiego oczekujemy. Myślimy wielopłaszczyznowo. Świat tworzenia reklam, sposoby zdobywania klientów poprzez odpowiedni przekaz audiowizualny również nie jest nam obcy. Posiadamy skromne, aczkolwiek wystarczające doświadczenie w branży reklamowej co w pewnym stopniu dopełnia nasze podejście do wymagań klienta i czyni z nas swoistych profesjonalistów w swoim fachu.


Ploter

Wykonujemy także: naklejki wycinane ploterowo
Oferujemy dodatkowo usługi z zakresu wycinania ploterowego dowolnych czcionek, znaków, grafik i kształtów z różnego rodzaju folii. Nasz sprzęt to prawdziwy Mercedess wśród ploterów tnących. Prezycja sprzętu z najwyższej półki pozwala nam na wykonywanie bardzo dokładnych i gładkich nacięć. W zależności od potrzeb i oczekiwanych efektów kształty wycinane są spośród wielu rodzajów folii od matowych i błyszczących po metaliczne i inne specjalistyczne. Zmysł artystyczny i kreatywne podejście pozwala nam na odnalezienie i zaprojekowanie odpowiedniego wzoru od najprostszych klasycznych projektów po te możliwie najbardziej nieszablowowe. Wykonujemy naklejki zarówno do celów reklamowych (oklejanie samochodów, witryn, bannerów, branding firm) jak i dekoracyjnych (zdobienie, znakowanie i tuning samochodów, dekoracja ścian, mebli i zdobienie innych elementów).
Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty ploterowego wycinania naklejek


Koszulki

Wykonujemy także: koszulki z nadrukiem
Również w naszej ofercie znajduje się wyrób koszulek z nadrukami. Wykonujemy zarówno najprostsze teksty, logotypy i bardziej skomplikowane wzory używając przy tym folii FLEX/FLOCK odraz specjalistycznych folii do nadruków. Motyw nanoszony jest na materiał metodą termotransferu. Charakteryzuje się ono bardzo dobrą jakością oraz wytrzymałością. W porównaniu do innych technik, nadruk się nie kruszy, nie kurczy i przede wszystkim nie zmywa ani nie blaknie w praniu.
Szczegóły, rozmiarówka oraz cennik wykonania nadruków na koszulkach w zakładce koszulki.


Masz pytania lub propozycję współpracy? Skontaktuj się z nami!


Dlaczego my?

1

Jakość na poziomie profesjonalnym

Używamy sprawdzonych i najlepszych materiałów. Dbamy o jakość wykonania, zarówno pod względem artystycznym jak i technicznym.

2

Szybki termin i czas realizacji

Pomimo dużych kolejek staramy się zawsze dostosować odpowiedni termin i czas realizacji.

3

Kompleksowość

Staramy się by w miarę możliwości móc realizować zlecenie od pomysłu aż po wykonanie końcowe do odbioru.

4

Marka

Zaufało nam już wielu. Nie od dziś zostawiamy na twarzach zadowolone uśmiechy. Dbamy o swoją renomę i stworzyliśmy markę, którą cechuje prawdziwa jakość.